Propojení...

BRIGÁDA NA PRAZE 6 - až 135 Kč/hod!, 5:00 - 12:00 hod

Lokalita Praha hl.m.
Obor
Druh pozice Částečný úvazek
Mzda 110 - 135 Kč/hod.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-244549

Popis pozice

Hledáš si manuální brigádu?
Můžeš docházet minimálně 3 dny v týdnu?
Tak nám pošli životopis!

Pro jednu z nějvětších logistických společností hledáme totiž brigádníky na SORT ZÁSILEK.

Na starosti budeš mít: Třídění zásilek dle lokalit, skenování potřebných dokumentů a naákládku/vykládku zásilek.

Lokalita: Praha 6 - Ruzyně
Pracovní doba: Po - Pá: 5:00 - 12:00 (Nutnost minimálně 3 dny v týdnu)
Nástup: IHNED
Mzda: 135 Kč/hod
Příspěvek na dojíždění 158 Kč/den

Požadavky

  • Schopnost komunikovat v českém jazyce
  • Dobrá fyzická zdatnost nutností - manipulace i s těžkými břemeny
  • Možnost docházet min. 3 dny v týdnu

Benefity

Docházkový bonus 25 Kč/hod

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Sklady a stěhování | Skladník | Storeman / Operator