Propojení...

BRIGÁDA na LÉTO s ANGLIČTINOU, 26 000 Kč/měs.

Lokalita Prague
Obor
Druh pozice Brigáda
Mzda 22 000 - 26 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-28-244659

Popis pozice

Hledáte si letní brigádu a mluvíte anglicky? Baví Vás komunikace se zákazníky? Pak hledáme právě Vás! Pro zavedenou mezinárodní společnost hledáme BRIGÁDNÍKA na LÉTO, který bude mít na starosti hlavně mapování trhu.

Náplň práce:

  • ověřování informací o zákaznících v interním systému
  • zadávání do databáze klientské požadavky
  • vybírání dodavatelů ve spolupráci se zákazníkem
  • představování produktů společnosti (zaškolení proběhne v prvním týdnu)
  • udržování databáze zákazníků
  • reporting

Smlouva na 3 měsíce s možností prodloužení
Plat: 22 - 26 000 Kč/měs.
Lokalita: Praha 4

Požadavky

  • zkušenosti se zákaznickým servisem jsou výhodou
  • komunikativní angličtina
  • reprezentativní vystupování
  • velmi dobré komunikační schopnosti

Benefity

  • odměny dle spokojenosti zákazníků
  • stravenky
  • každý den čerstvé ovoce
  • nárok na dovolenou
  • masáže na pracovišti zdarma

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=business-services

Multilingual | Obchod a marketing | Obchod | Telesales | Account manager | Obchodní zástupce | Podpora týmu prodeje | Junior | Aktivní | Servis / služby | Technický produkt | Reporting | Produkt | IT | Consulting | Sales Officer