Propojení...

BRIGÁDA NA LÉTO OLOMOUC 113,-Kč/h

Lokalita Olomouc
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 18 500 - 20 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Brussová Kateřina
Referenční číslo 12-21-244438

Popis pozice

BRIGÁDA NEBO PRÁCE DO VÝROBY V OLOMOUCI

OPERÁTOR / OPERÁTORKA VÝROBY

  • práce ve směnném režimu (2 či 3 směny)
  • základní obsluha navíjecích strojů(navíjení drátků na cívky)
  • jednoduchá kompletace dílců
  • není složité, jen to chce obě ruce pravé

Nástup co nejdříve.

Požadavky

  • min. ZŠ
  • praxe ve strojírenské výrobě výhodou
  • dobrá kondice
  • brigádníci -požadavek min. do 31.8., jinak to nemá smysl

Průměrná hrubá hodinová mzda od 113,- Kč/h dle profese bez příplatků
Odpolední 8,- Kč/h
Noční 16 Kč/h
Závodní strava
Dovolená
Pracovní pomůcky a obuv fasujete
Vstupní LP nehradíte!

Dobrá dostupnost - společnost se nachází přímo v Olomouci!

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete svůj ŽIVOTOPIS a ozvu se Vám!

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Operátor | Dělník | Brusič | Svářeč | Výroba | Směna | Montáž | Kvalita | Worker