Brigáda MODŘICE!

Druh pozice
Brigáda
Mzda
110 Kč
Referenční číslo
3-19-248986
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte brigádu na srpen a/nebo září? Můžete odpracovat alespoň 3 dny v týdnu?

Pokud ano, čtěte dál!

Hledáme OPERÁTORY MONTÁŽE do společnosti, která se zabývá výrobou dveří do vlaků, sídlící v lokalite Brno - Modřice!

Vaší náplní práce bude:

  • montáž pohonů nebo jejich komponentů dle instrukcí
  • montáž nástupních plošin, schodů dle instrukcí

Jedná se o práci ve dvou nebo třísměnném provozu.

Nástup IHNED nebo dle dohody.

Požadavky
  • manuální zručnost a fyzická zdatnost
  • možnost odpracovat alespoň 3 dny v týdnu a minimálně jeden měsíc
  • strojírenské nebo elektro vzdělání výhodou
Benefity

zajímavé finanční ohodnocení

doprava z centra Brna - zdarma!

možnost získat praxi v zajímavé společnosti