Propojení...

Brigáda -dělník v automobilce Jihlava

Lokalita Jihlava
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 18 000 - 20 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 dny
Kontaktní osoba Pavlíčková Ilona
Referenční číslo 6-19-239934

Popis pozice

Rádi byste si v létě vydělali nějakou tu korunu?
Ty nejlukrativnější brigády bývají rychle obsazené. Neváhejte tedy moc dlouho!

Nabízíme Vám slušně si přivydělat, získat tolik důležitou praxi a nahlédnout do tajů výroby moderních předních světlometů.

Navíc, co byste říkali možnosti po skončení brigády pokračovat na hlavní pracovní poměr u přední automobilové firmy?

Čeká Vás:

  • montážní práce na výrobní lince, na kterou budete zaškoleni!
  • práce v 3 směnném či nepřetržitém provozu (směny zasahující do víkendu)
  • směny dlouhé 7,5 hod, či11,5 hod
  • moderní prostředí na Pávově, Stříteži

Požadavky

  • věk 18.let
  • "skutečně" chtít pracovat a vydělat si
  • dobrou manuální zručnost
  • prioritně budou námi kontaktováni brigádníci, kteří budou chtít/moci pracovat minimálně po celý měsíc. Trvání letní brigády od června do září.

Benefity

  • základní tarifní mzda 13 645 Kč
  • příplatky dle směnnosti (odpolední, noční, svátky)
  • příplatky za přesčasy
  • mimořádné odměny až 2 700 Kč
  • jídlo za max. 24 Kč

Další informace

V případě zájmu o tuto pozici:
  • využijte odpovědního formuláře, nebo
zašlete Váš životopis přímo na ilona.pavlickova@grafton.cz.

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Dělník | Směna | Kvalita | Worker