BOZP MANAŽER

Lokalita
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda
65 000 - 80 000 Kč
Zveřejněno
Kontaktní osoba
Referenční číslo
8-10-379216
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s BOZP na manažerské pozici.Do firmy se sídlem na Litoměřicku, hledám safety managera.

Náplň práce:

pracování a zavedení nové úrovně strategie, politiky a programu bezpečnosti, ochrany zdraví a požární bezpečnosti

Získání kolegů pro tuto strategii, tak aby ji přijali za svou, podporovali ji, zapojovali se a jednali dle nastavených pravidel

Zastřešení klíčových projektů a aktivit v oblasti bezpečnosti práce, ochrany zdraví při práci a požární ochrany v Mondi Štětí a.s., včetně činností externích dodavatelů v areálu společnosti.

Vyšetřování bezpečnostních incidentů, vyhodnocování rizik, vedení auditů a prezentace reportů v oblasti BOZP

Vzdělávání kolegů v oblasti bezpečnosti, ochrany zdraví a požární bezpečnosti

Zodpovědnost za vedení a rozvoj týmu tří kolegů

Spolupráce napříč strukturou - s lokálními manažery, kolegy z centrály ve Vídni i s kolegy z dalších společností Mondi v ostatních zemích

Požadavky

Co budeš potřebovat:

Praxe v oblasti BOZP nebo/a intenzivní zájem o BOZP a manažerská zkušenost z výrobní společnosti

Inovativní přístup

Komplexní myšlení – schopnost pohledu shora

Odolnost

Zacílení na výsledek

Leadership - přesvědčivá komunikace, schopnost zajistit disciplínu, delegování, motivace týmu

Angličtina na velmi dobré úrovni

Benefity
  • odměny a bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na rekreaci
  • příspěvek na penzijní/ životní pojištění
  • sick day
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK a v případě potřeby i příspěvek na relokaci
  • zvýhodněné půjčky zaměstnanců
  • zdravotní péče - očkování
Další informace
Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search