Propojení...

BOZP a PO SPECIALISTA

Lokalita Znojmo
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 50 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 dny
Kontaktní osoba Boháčová Petra
Referenční číslo 16-30-238731

Popis pozice

  • Vaší náplní práce bude starost o bezpečnost a požární ochranu výrobní společnosti.
  • Firma má okolo 200 zaměstnanců ve výrobě, Vaším úkolem bude:
  • identifikace bezpečnostních a zdravotních rizik, realizace nápravných opatření k odstranění těchto rizik a jejich kontrola
  • vypracování postupů pro zajištění bezpečnosti práce a sledování jejich dodržování prostřednictvím bezpečnostních a interních inspekcí
  • šetření pracovních úrazů ve výrobních závodech
  • analýza a definování osobních ochranných pracovních pomůcek
  • zodpovědnost za audity, vzdělávání a školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO
  • komunikace se státními a kontrolními orgány a externími firmami;
  • analýza protipožární ochrany výrobních závodů a návrhy řešení vedoucí ke zlepšení pracovních podmínek

Požadavky

  • ideální je vzdělání technického směru, ale stačí i dostatečná praxe (minimálně rok) na stejné pozici ve výrobní společnosti
  • odborná způsobilost v prevenci rizik případně specializace v požární ochraně
  • znalost legislativních požadavků v oblasti BOZP a PO
  • komunikativní znalost anglického jazyka - Váš přímý nadřízený bude cizinec

Benefity

  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • nákup firemního zboží se slevou
  • závodní stravování (výběr z pěti jídel)
  • pružná pracovní doba - core time od osmi do dvou

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Průmysl | Specialista | BOZP | PO | Fire brigade technician