BI Analytik

Plný úvazek
Mzda
75 000 - 85 000 Kč
Referenční číslo
2-15-389114-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi analytický typ a baví tě vizualizovat data v PowerBi nebo Tableau? Rád koukáš po trendech na trhu, a znáš co je momentálně in? Anglický jazyk je něco, co preferuješ a nedělá ti problém pár tvých analýz v něm i odprezentovat? Tak pak hledáme právě Tebe!

Jako součást podpory obchodu v naší firmě budeš spadat přímo pod pana ředitele, kde s ním, a manažery oddělení jako marketing, nákup, finance budeš analyzovat trendy na trhu, analyzovat data a produkty, a pak následně prezentovat tyhle data do společnosti.

Náplní Tvé práce bude:

  • Analýza a vysvětlování dat, fakt, produktů, procesů a multikanálové obsluhy zákazníků.
  • Datová modelace, predikce a vizualizace skrze XLS, SQL, Tableau/Power BI a SAP BI.
  • Analytická podpora procesu plánování, forecastingu a reportingu.
  • Navrhování, vývoj a vylepšování analytických nástrojů.
  • Definování a rozvíjení Early Warning Systému (EWS).
  • Spolupráceí s vedením společnosti, segmentovými manažery, eBusinessem, nákupem,

controllingem, IT, …

Požadavky

Bez čeho se neobejdeš:

  • Analytický typ
  • práce s daty (SQL nebo PowerBI, Python, R)
  • datová vizualizace (PowerBI nebo Tableau)
  • zájem o nové trendy v oblasti auto/dřevo/metal
  • AJ - kolegy a centrálu máme v Německu - kde jim můžeš prezentovat analýzy
  • aspoň 2 letá zkušenost na podobné pozici
Benefity

Na co se můžeš těšit:

  • Podílení se na definici a vytváření naší společné budoucnosti.
  • Práci v týmu, v němž se lidé navzájem podporují.
  • Roční Bonusy až do výše 20%
  • Flexibilní pracovní dobu a homeoffice.
  • Zázemí velké úspěšné společnosti.
  • iPhone a notebook.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění