Propojení...

Automechanik - Ostrava (25 - 40 000/měsíc)

Lokalita Ostrava
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Rohlová Tereza
Referenční číslo 4-13-241070

Popis pozice

Jste zapálení do aut? Baví vás opravovat auta a učit se nové technologie? Jste zkušení automechanici? Pak nás neváhejte kontaktovat! Máme práci přesně pro Vás!

Vaší náplní práce bude:

  • provádění diagnostiky, údržby a oprav dodávkových automobilů
  • servisní prohlídky

Pracovní doba: jednosměnný provoz - denní směny, 8h směny + 2 pracovní soboty v měsíci

Pracoviště: Ostrava

Nástup možný ihned!

Možnost práce na hlavní pracovní poměr nebo brigádně (směny dle domluvy).

Požadavky

Nezáleží nám na vzdělání, ale na zkušenostech! Hledáme zapáleného automechanika se samostatným a zodpovědným přístupem k práci!

Benefity

  • finanční ohodnocení dle zkušeností
  • možnost práce na hlavní pracovní poměr nebo brigádně (směny dle domluvy)
  • práce pro stabilní logistickou společnost

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Výroba a provoz | Engineering | Strojírenství | Absolvent | Specialista | Automotive | Car mechanic