Propojení...

AUDITOR JAKOSTI, JIHLAVA, 30 - 40 000 KČ

Lokalita Jihlava
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 dny
Kontaktní osoba Vejvoda Jan
Referenční číslo 6-30-241068

Popis pozice

Být špičkou ve svém oboru není jen tak, jak jsme toho docílili? Posloucháme ty, kteří pro nás pracují! Pojď se k nám podívat! Jsme nabití těmi NEJ technologiemi a NEJ mozky!

  • Provádění interních kvalitářských auditů a spolupráce na auditech externích
  • Poradenství v oblasti kvality napříč společností
  • Reporting systému kvality

Požadavky

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxe v managementu kvality
  • AJ pro denní komunikaci
  • Znalost ISO/VDA
  • Praxe v automotive velkou výhodou!
  • Dobré komunikační dovednosti

Benefity

  • 13. a 14. mzda
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvky na živ. pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové vzdělávání hrazené zaměstnavatelem
A mnohé další!

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojírenství | Specialista | Technik | Kvalita | ISO/TS 16949 | Quality inspector