Propojení...

ASISTENTKA s ANGLIČTINOU, 130 Kč/hod.

Lokalita Praha 1
Obor
Druh pozice Částečný úvazek
Mzda 130 Kč/měs.
Zveřejněno před 24 hodinami
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-12-240474

Popis pozice

Máte rád/a luxusní dámské doplňky a jste zkušená/ý v administrativě? Chcete dostávat luxusní doplňky jako bonus od Vašeho zaměstnavatele? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici ASISTENTKA s ANGLIČTINOU.

Náplň práce:

  • administrativa spojená s chodem prodejny
  • podpora vedení prodejny
  • sledování stavu zboží ve skladu
  • podílení se na onboardingu nových zaměstnanců
  • sledování dodržování interních směrnic společnosti
  • reporting prodeje

Nástup: ihned
Lokalita: Praha 1
Plat: 130 Kč/hod.
Nutnost docházet alespoň 4 všední dny v týdnu, celkem potom alespoň 20 hodin/týden

Požadavky

  • zkušenosti z oblasti prodeje nebo administrativy
  • perfektní organizační, analytické a komunikační dovednosti
  • znalost MS Office na pokročilé úrovni (MS Excel)
  • energická osobnost s tahem na branku
  • komunikativní znalost angličtiny

Benefity

  • luxusní doplňky v hodnotě 25 000 Kč ročně
  • práce v centru Prahy
  • prostředí luxusní prodejny

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

Obchod a marketing | Výroba a provoz | HR a administrativa a právo | Obchod | Administrativa | Podpora týmu prodeje | Prodavač | Asistent / asistentka | Móda | Retail | Back office | Assistant