Propojení...

ASISTENTKA - RECEPČNÍ, České Budějovice

Lokalita České Budějovice
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 18 000 - 21 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Kovářová Hana
Referenční číslo 7-12-242734

Popis pozice

Sháníš zajímavou práci v dynamické personální agentuře a mladém příjemném kolektivu? Jsi časově flexibilní a stresově odolná/ý? Poradíš si s Excelem a nebojíš se vyřídit telefon v angličtině? Pak hledáme právě Tebe! Neváhej a pošli svůj životopis na: adela.labajova@grafton.cz. Nástup možný ihned!!!

Co Tě čeká:

  • vyřizování e-mailové komunikace
  • navolávání pohovorů pro konzultanty personální agentury
  • zajišťování celého chodu kanceláře
  • připravování podkladů pro mzdy zaměstnancům kanceláře
  • účast a reprezentace společnosti na veletrzích a výstavách
  • úzká denní komunikace a spolupráce s vedením a zaměstnanci kanceláře

Požadavky

  • znalost práce v MS Office
  • výborné komunikační a organizační dovednosti
  • anglický jazyk vítán
  • zkušenost na administrativní pozici nebo v personální agentuře VELKOU VÝHODOU
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • znalost práce v programu Navision velmi vítaná
  • řidičský průkaz sk. B výhodou
  • pracovní doba 8:00 - 17:00

Benefity

  • kvartální finanční odměny
  • stravenky
  • sick day
  • poukázky flexi pass
  • jazykové vzdělávání
  • služební telefon i k soukomým účelům
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • občerstvení na pracovišti a mnoho dalších zajímavých benefitů

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Administrativa | Ostatní | Zákaznický servis | Asistent / asistentka | Office manager | Recepční | Manažer | Vedoucí týmu | Back office | Osobní | Recepce | Týmová | Administration