Propojení...

ASISTENT/KA ZÁKAZNICKÉHO CENTRA V HRADCI KRÁLOVÉ

Lokalita Hradec Králové
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 18 000 - 27 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Tereza Bisová
Referenční číslo 210561

Popis pozice

Rádi komunikujete, nasloucháte a pomáháte lidem?
Práce s PC Vám není cizí a máte touhu nastartovat svoji profesní kariéru?

Tak čtěte dál.

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost působící v oblasti telekomunikací, hledáme komunikativní lidi na pozici:ASISTENT/KA ZÁKAZNICKÉHO CENTRA

Skvělá příležitost i pro ABSOLVENTY bez praxe!!!

Samotnou náplní práce je:

  • vyřizování zákaznických dotazů a stížností po telefonu či prostřednictvím e-mailu (pasivní telemarketing)
  • poskytování přesných informací týkajících se nabízených produktů a služeb zákazníkům
  • prodej služeb společnosti zákazníkům

Požadavky

Hledámě pozitivně naladěné pracovníky s:
  • min SŠ vzděláním
  • velmi dobrými komunikačními dovednostmi
  • znalostí práce na PC
  • spolehlivostí a ochotou učit se novým věcem
  • ochotou pracovat ve směnném provozu PO - NE
(jednou za 14 dní práce o víkendu, směny se pohybují v rozmezí od 8:00 do 21:00)

Benefity

Co Vám můžeme nabídnout:
  • atraktivní finanční ohodnocení:
fixní mzda + bonusy na základě výkonu (průměrná mzda 23.000Kč/měs.)
  • stravenky 105 Kč/den
  • příspěvek na kulturu, sport, volný čas 833 Kč
  • zaměstnanecký tarif na neomezené volání a telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • osobní rozvoj, možnost kariérního a finančního růstu
  • práci v mladém kolektivu
  • pracoviště: Hradec Králové

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém na email tereza.bisova@grafton.cz s uvedením referenčního čísla pozice.
Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).
ilem).

HR a administrativa a právo | Zákaznický servis | Operátor | Asistent / asistentka | Call centre | Pasivní | Práce na směny | Assistant