Propojení...

Asistent/ka ve FINANCÍCH s AJ a flexi prac. dobou

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Vlčková Klára
Referenční číslo 20-28-245756

Popis pozice

Máš komunikativní ANGLIČTINUY?
Nemáš moc zkušeností, ale baví tě práce s dokumenty a finančními daty?
Lákají tě velké stabilní firmy a mezinárodní prostředí, kde využiješ jazyky?
Umíš si práci dobře zorganizovat, takže oceníš flexibilní pracovní dobu?

ANO? Pak jsi to ty, koho právě hledáme! Pošli nám svůj životopis a poznej nové přátele i zkušené profesionály, kteří s tebou budou sdílet své zkušenosti a mnohé se od nich naučíš.

Mezi tvé hlavní zodpovědnosti bude patřit:

  • Zpracování účetních dokladů jako jsou faktury, objednávky, účtenky atd., jejich kontrolu a zadání do systému
  • Asistenci při měsíčních závěrkách a přípravě reportů
  • Komunikaci s interními i externími klienty, zodpovídaní otázek týkajících se finančních výsledků i účetních dokladů
  • Dodržování interních procesů a procedur

Požadavky

Hledáme do týmu právě tebe, pokud…
  • máš pokročilou angličtinu
  • umíš pracovat s počítačem, používáš MS Office (především Excel).
  • jsi motivovaný týmový hráč, který umí pracovat i samostatně.
  • máš analytické myšlení

Bude výhodou pokud:
  • máš předchozí účetní zkušenosti
  • umíš pracovat v účetním systému, ideálně SAP

Benefity

Na jaké benefit se můžeš těšit?
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Možnost občasné práce z domova (3 dny/měsíčně)
  • 5 400 Kč na jazykové vzdělávání a další kurzy
  • 2 placené dny na externí školení
  • Propracovaný systém interního vzdělávání a rotační program
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Kafetérie (v hodnotě 3% hrubého měsíčního platu)
  • Úrazové a cestovní připojištění i pro soukromé účely
  • Zaměstnanecké slevy
  • Občerstvení na pracovišti, včetně košíků s ovocem
  • Teambuildingy a zaměstnanecké akce

Lokalita: Praha (v docházkové vzdálenosti stanice metra)

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=business-services

Multilingual | Finance a bankovnictví | Účetnictví | Analýzy | Finance SSC | Účetní | Analytik | Specialista | Data entry | Finance | SAP | Senior | Junior | Accounts payable | Fakturace | Reporting | Bookkeeper, accountant