ASISTENT/KA V ZAHRANIČNÍ ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI, Praha- centrum

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 28 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Hollanová Martina
Referenční číslo 19-12-240157

Popis pozice

Láká Vás práce v moderní zahraniční advokátní kanceláři v samém centru Prahy-

Rádi byste denně využívali ANGLIČTINU v komunikaci se svými nadřízenými-

Máte rádi "multitasking" ale zároveň dokážete pracovat pečlivě a samostatně-

Pokud si sebe na této pozici dokážete představit, neváhejte se nám ozvat:)

Co by bylo Vaší náplní práce-

  • denní administrativní agenda
  • podpora 3 advokátů (anglicky hovořící)
  • práce s dokumenty
  • práce s interním systémem
  • komunikace se státní správou
  • zajišťování překladů
  • vyřizování e- mailů a telefonátů
  • spolupráce s ostatními členy kanceláře

Lokalita: Praha 1
Nástup: IHNED

Požadavky

  • znalost AJ- schopnost běžné denní komunikace s managementem
  • NĚMČINA!!! alespoň mírně pokročilá!!!
  • min. SŠ vzdělání
  • MS Office- formátování textů, základní funkce
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • pečlivost, ochota, nadhled

Benefity

  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • flexipassy
  • sick days
  • 50% úhrady jazykových kurzů
  • moderní zázemí v centru Prahy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Administrativa | Asistent / asistentka | Recepční | Back office | Executive | Obecný | Junior | Osobní | Recepce | Senior | Týmová | Assistant