Propojení...

ASISTENT/KA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI S NĚMČINOU, 22- 35 000 Kč

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 23 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 19-12-241003

Popis pozice

Láká Vás prostředí zavedené advokátní kanceláře v centru Prahy-

Dorozumíte se ANGLICKY A NĚMECKY a rádi byste oba dva jazyky denně využívali-

Jste organizačně schopný/á a rádi byste získali praxi v právním prostředí nebo dále rozvíjeli již nabyté zkušenosti a vědomosti-

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis v českém a německém/ anglickém jazyce a my se Vám ihned ozveme:)

Vaší náplní práce bude:

  • denní administrativa
  • vyřizování telefonátů a e- mailů
  • podpora týmu právníků
  • formátování dokumentů
  • komunikace s orgány státní správy
  • spisová agenda
  • archivace dokumentů

Lokalita: Praha 2
Nástup: IHNED

POZICE JE VHODNÁ JAK PRO ABSOLVENTY, KTEŘÍ CHTĚJÍ ZAČÍT SVOU KARIÉRU V PRÁVNÍM PROSTŘEDÍ, TAK TAKÉ PRO JIŽ ZKUŠENÉ KANDIDÁTY, KTEŘÍ BY SI RÁDI ROZŠÍŘILI OBZORY A ZÍSKALI NOVÉ ZKUŠENOSTI :)

Požadavky

  • znalost NĚMČINY A ANGLIČTINY na komunikativní úrovni
  • min. SŠ vzdělání
  • schopnost a zájem se dále vzdělávat
  • pečlivost a profesionální přístup

! NENÍ NUTNÁ PŘEDCHOZÍ PRAXE V PRÁVNÍM ODVĚTVÍ !

Benefity

  • stravenky
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní eventy
  • zázemí stabilní advokátní kanceláře

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Administrativa | Asistent / asistentka | Týmová | Junior | Recepce | Senior | Osobní | Executive | Back office | Assistant