Propojení...

ASISTENT/ KA v advokátní kanceláři, Praha- centrum

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 30 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 dny
Kontaktní osoba Hollanová Martina
Referenční číslo 19-12-237979

Popis pozice

Máte již zkušenost z advokátní kanceláře nebo právního oddělení na asistentské pozici?

Láka Vás prostředí mezinárodní společnosti, kde aktivně využijete AJ?

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, budeme se těšit na vaše anglické a české CV.

Náplň práce:

  • podpora týmu právníků
  • korespondence (psaní dopisů, faxů, e-mailů)
  • úprava a zapracovávání změn do dokumentů
  • telefonická komunikace
  • organizace služebních cest (rezervace letenek, zajištění ubytování)
  • komunikace s dodavateli služeb
  • příprava fakturace
  • faxování, kopírování
  • spolupráce s ostatními asistentkami

Nástup: IHNED
Pracoviště: Praha- centrum

Požadavky

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • psaní na PC všemi deseti
  • velmi dobrá znalost AJ
  • dobrá znalost MS Office
  • aktivní přístup k práci
  • praxe z asistentské pozice min 1 rok
  • ochota učit se novému
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • flexibilita, zodpovědnost
  • komunikační a organizační schopnosti
  • odolnost proti stresu

Benefity

  • stravenky
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • odborné i jazykové vzdělávání
  • sportovní a relaxační aktivity

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/

HR a administrativa a právo | Administrativa | Asistent / asistentka | Back office | Junior | Obecný | Osobní | Týmová | Assistant