Propojení...

ASISTENT/ KA v advokátní kanceláři, 26- 30 000Kč/ měs.

Lokalita Střížkov
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 26 000 - 30 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Kasalová Veronika
Referenční číslo 19-12-246997

Popis pozice

Máte již zkušenosti na administrativní pozici?

Láka Vás prostředí mezinárodní společnosti, kde aktivně využijete AJ?

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, budeme se těšit na vaše anglické a české CV.

Náplň práce:

  • podpora týmu právníků
  • korespondence (psaní dopisů, faxů, e-mailů)
  • úprava a zapracovávání změn do dokumentů
  • telefonická komunikace
  • organizace služebních cest (rezervace letenek, zajištění ubytování)
  • komunikace s dodavateli služeb
  • příprava fakturace
  • faxování, kopírování
  • spolupráce s ostatními asistentkami

Pracovní doba: 9 - 18:00
Pracoviště: Praha- centrum
Nástup: IHNED

Požadavky

  • zkušenosti z advokátní kanceláře/ právního oddělení VÝHODOU, ne nutností
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • dobrá znalost AJ
  • dobrá znalost MS Office
  • aktivní přístup k práci
  • praxe z administrativní pozice min 1 rok
  • ochota učit se novému
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • flexibilita, zodpovědnost
  • komunikační a organizační schopnosti
  • odolnost proti stresu

Benefity

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • refundace platu při nemoci
  • možnost využívání Fitness Centra
  • příspěvek na vzdělávání
  • příspěvek na kulturu

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/

HR a administrativa a právo | Administrativa | Asistent / asistentka | Back office | Junior | Obecný | Osobní | Týmová | Assistant