Propojení...

ASISTENT/KA TÝMU S AJ, 120 Kč/hod

Lokalita Praha hl.m.
Obor
Druh pozice Brigáda
Mzda 120 Kč/hod.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-12-244590

Popis pozice

Jste časově flexibilní student/ka schopný pracovat 20 hod/týden a hledáte pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti, které by Vám poskytlo skvělou praxi do budoucna a možnost nastartování kariéry? Mluvíte anglicky bez zábran? Pokud ano, těšíme se na Vaši reakci.

Náplň práce:

  • administrativní podpora projektového managera a projektu
  • administrativní podpora týmu
  • organizace porad
  • koordinace souvisejících aktivit
  • příprava a kontrola prezentací
  • reporting

Spolupráce na 20 hod/týden - preferujeme kandidáty/ky se zájmem o dlouhodobější spolupráci.

Nástup: ihned

Lokalita: Praha 4

Mzda: 120 Kč/hod

Požadavky

  • VŠ vzdělání (ideálně VŠ student/ka)
  • administrativní praxe výhodou
  • pokročilá znalost anglického jazyka nutností
  • pokročilá znalost MS Office
  • přesnost, orientace na detail
  • komunikační dovednosti
  • spolehlivost
  • týmový hráč

Benefity

  • moderní pracovní prostředí mezinárodní společnosti
  • příspěvek na stravování
  • mladý kolektiv
  • možnost získat praxi z velké a renomované společnosti

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/

HR a administrativa a právo | Administrativa | Asistent / asistentka | Junior | Back office | Assistant