Propojení...

ASISTENT/KA - centrum Prahy

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 23 000 - 25 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Müllerová Martina
Referenční číslo 19-12-239894

Popis pozice

Máte již nějaké zkušenosti z advokátní kanceláře, nebo právního prostředí např. jako pochůzkář či recepční a rádi byste povýšili- Pak se nám přihlašte!

Pro menší advokátní kancelář se sídlem v Praze (Florenc), hledáme kandidáty na pozici Asistent/Asistentka.

Vaším denním chlebem bude ze dvou třetin administrativa - úprava dokumentů, správa kalendářů, organizace různých schůzek. Zbytek času budou tvořit pochůzky po úřadech. Nudit se nebudete, ale z kůže Vás nesedřeme :)

Smlouva: nejdříve na 1 rok, pak případné prodloužení
Pracovní doba: 8:30-17:00
Nástup: červenec 2017

Požadavky

  • zkušenosti z pozice recepční/asistenta/ky z advokátní kanceláře velkou výhodou
  • angličtina na pokročilé úrovni
  • čeština/slovenština - rodilý mluvčí
  • pokročilý MS Office (především MS Word)
  • zodpovědnost, flexibilita a odolnost vůči ojedinělému stresu :)

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Administrativa | Recepční | Asistent / asistentka | Obecný | Recepce | Receptionist