Propojení...

APQP Engineer

Lokalita Brno
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 dny
Kontaktní osoba Valná Lenka
Referenční číslo 16-30-241809

Popis pozice

  • úzká spolupráce s projektovým oddělením při zavádění nových produktů do výroby
  • účast na vzorování
  • vytváření projektové dokumentace pro zákazníka
  • spolupráce s ostatními odděleními na vytváření této dokumentace
  • komunikace se zákazníkem ohledně vzorování a dokumentace

Požadavky

  • praxe na obdobné pozici
  • znalost nástrojů kvality (PPAP/FMEA/CP)
  • komunikativní znalost AJ ke každodennímu využití
  • stresuodolnost
  • pečlivost

Benefity

  • stravenky
  • dovolená navíc (nad rámec zákona)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost profesního růstu
  • flexibilní pracovní doba
  • potenciální kariérní rozvoj v oblasti medical

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Chemie | Strojírenství | Specialista | Kvalita | APQP | Quality inspector