APLIKAČNÍ INŽENÝR | SMT | ELEKTROTECHNIKA | MEZINÁRODNÍ CESTOVÁNÍ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-18-361084
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi technicky zaměřený a nevadí ti cestovat? Máš zkušenosti z elektrotechnické výroby a poznáš technologii SMT?

Pro mezinárodní společnost, která působí globálně a dodává technická řešení do průmyslových závodů, hledáme akčního kolegu na pozici:

APLIKAČNÍ INŽENÝR!

Náplň práce:

  • servisní a aplikační podpora strojů (optika, rentgen)
  • instalace strojů u zákazníků (tuzemsko i zahraničí)
  • školení obsluhy
  • po zapracování v servisu náplň práce aplikačního inženýra - poradenství zákazníkům, předvádění strojů, zahraniční služební cesty
  • podpora vývojového oddělení
Požadavky
  • SŠ/VŠ technického směru
  • vyhláška 50/1978 Sb. výhodou
  • znalost technologie povrchové montáže (SMT) PODMÍNKOU
  • pracovní zkušenost z elektrotechnické výroby výhodou
  • PLYNULÁ angličtina - mezinárodní společnost, zahraniční cesty
  • ochota cestovat (region EMEA)
  • samostatnost, zodpovědnost
Benefity
  • nadstandardní finanční ohodnocení + diety
  • služební vůz i k soukromým účelům
  • mobil, notebook
  • zázemí stabilní společnosti
  • školení
  • služební cesty v zahraničí