ANDROID DEVELOPER

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
12-10-342205
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vývojář mobilních aplikací na platformě Android:

  • zapojení do projektu vývoje nové e-commerce mobilní aplikace cílené na mezinárodní trh (60+ zemí v 6 hlavních regionech po celém světě)
  • inspirace mobilně orientovaným prostředím východní asie v kombinaci s přístupem západní evropy
  • práce v týmu složeném ze seniorních frontend i backend vývojářů, business analytiků a QA specialisty
  • významný prostor pro vlkastní aktivitu a možnost ovlivňovat způsob implementace
Požadavky
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • Domain Driven Design principles
  • MVVM

Technologie:

  • Kotlin, kotlin-multiplatform, coroutines
  • GraphQL
  • ideální je zkušenost s velkými projekty
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 sick days
  • obědy zdarma v okolí kanceláře
  • pružná pracovní doba
  • možnost home office
  • další výhody (firmení produkty zdrama, mobilní tarif zdarma, ...)
  • family day