Propojení...

Analytik/programátor (.NET)

Lokalita Jihomoravský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 60 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Janderová Kateřina
Referenční číslo 16-10-247272

Popis pozice

  • Vývoj frontend i backend vč. SQL databází
  • Primárně celkový vývoj produktu (out-of-the-box řešení) i vývoj pro konkrétní zákazníky
  • Projektový a analytický přístup k práci
  • Komunikace s kolegy, SW konzultantem, případně i se zákazníkem nad požadavky
  • Analýza, design a implementace změn ( Budeš sám tvůrcem řešení a "zadavatelem ticketu".)
  • Specializace na technologie Microsoft (Visual Studio/TFS, C#/.NET, C++/MFC)

Požadavky

  • znalost vývoje na platformě .NET (C#, C++)
  • alespoň pasivní znalost angličtiny pro technickou dokumentaci
  • vývoj podle TDD a spolupráce s testery
  • Zájem o Microsoft technologie, Azure, nové funkce v MS SQL Server apod.

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • průžná pracovní doba
  • možnost HO až 3dny v týdnu
  • pracovičtě 10minut od nádraží
  • komorní kancelářské prostředí

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

| Programmer