Propojení...

Analytik kurzových rizik

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Mečlová Pavlína
Referenční číslo 19-11-241370

Popis pozice

Máte ekonomické vzdělání a praxi v oblasti financí? Zajímá Vás oblast Foreign Exchange? Staňte se ANALYTIKEM KURZOVÝCH RIZIK a součástí týmu známé společnosti automobilového průmyslu.

Vašim hlavním cílem na této pozici bude minimalizace ztrát v kurzových rozdílech, úzká koopreace s účetním oddělením a mezinárodní reprezentace české entity společnost. S zhlediska finanční analýzy obchodu s cizími měnami vás budou čekat následující úkoly:

  • Analýza podkladů obchodních oddělení společnosti s cílem zajištění proti kurzovým ztrátám
  • Reporting
  • Výpočet pozice zahraničních kurzů, návrh nápravných opatření
  • Aktualizace databáze ohledně realizovaných zajištění
  • Komunikace s účetními ohledně plateb
  • Komunikace s auditory

Požadavky

  • VŠ ekonomického směru (ideálně se zaměřením na finance)
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • 1-2 roky praxe v oblasti financí
  • Zájem se specializovat na zajišťování měn (kurz. rozdíly)
  • Znalost MS Excel na pokročilé úrovni (zkušenost s makry vyžadována)
  • Znalost SAP výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost zaměřit se na detail
  • Flexibilita, samostatnost

Benefity

cafeteria
stravenky
penzijní připojištění
5 týdnů dovolené
flexipassy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

Finance a bankovnictví | Analýzy | Analytik | Týmová | Risk | Business | Nákladový | Finance | Junior | Financial specialist