Propojení...

Advokátní koncipient s AJ

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 30 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Müllerová Martina
Referenční číslo 19-12-239885

Popis pozice

Menší advokátní kancelář s více než 10 letou působností na českém trhu, hledá kandidáty na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT.

Denně zde využijete angličtinu, získáte zkušenosti a budete mít příležitost pracovat na zajímavých projektech v oblasti nemovitostí, akvizicí, pracovního a korporátního práva.

Nebudete zde sedět 24 hodin denně, ale práce musí být hotová. Nabízíme Vám zaměstnání v menším kolektivu, ale budete mít dostatečnou míru samostatnosti.

Dostanete odpovídající finanční ohodnocení, které se skládá z fixní a variabilní složky, kterou můžete ovlivnit sami.

Líbí se Vám co čtete- Pak se nám přihlašte!

Nástup - dle dohody
Lokalita - centrum Prahy

Požadavky

  • ukončené VŠ vzdělání
  • zkušenosti s prací v AK nebo na interním oddělení velké společnosti
  • perfektní znalost ČJ a AJ
  • znalost dalších jazyků (slovenština, němčina) výhodou

Benefity

  • variabilní složka odvíjející se od výkonu
  • multisportkarta
  • flexibilní pracovní doba
  • mobilní telefon (iPhone) + notebook

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Právo | Koncipient | Junior | Articled and notarial clerk