Propojení...

Administrátor/ka s NJ

Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Günther Robert
Referenční číslo 6-11-237372

Popis pozice

Kdo je ideální kandidát na tuto pozici? Pokud máš ekonomické vzdělání, zájem či praxi v oblasti ÚČETNICTVÍ či PERSONALISTIKY a domluvíš se hlavně německy, tak jsi to přímo TY!

Vaší náplní práce zde bude:

  • kontrola, ověřování správnosti dat
  • zpracování upomínek neuhrazených či nezaúčtovaných faktur
  • podpora personálního úseku
  • zpracovávání docházky, dovolených, školení a organizační struktury
  • řešení případných nedostatků

Požadavky

  • HR či ekonomické vzdělání popř. jiné
  • pokročilá znalost NJ ( maily, telefonáty na denní bázi s rodilými mluvčími)
  • AJ výhodou
  • MS Office, SAP

Benefity

Mzda: dle zkušeností a praxe
Nástup: možný ihned, dohodou
  • 13., 14., 15., mzda
  • prémie/bonusy
  • 6 týdnů dovolené
  • firemní školka pro děti
  • závodní stravování
  • bezplatné jazykové vzdělávání

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/finance-bankovnictvi/

Robert Günther, Recruitment Consultant
robert.gunther@grafton.cz
tel. 567 588 914

Finance a bankovnictví | HR a administrativa a právo | Účetnictví | Administrativa | Účetní | Fakturantka | Junior | Finance accountant