Propojení...

ADMINISTRATIVNÍ VÝPOMOC

Lokalita Prague
Obor
Druh pozice Částečný úvazek
Mzda 110 - 120 Kč/hod.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-12-239266

Popis pozice

Máte zájem o brigádu na 8 až 10 hodin týdně? Chcete docházet naprosto flexibilně? Zašlete nám svůj životopis a začněte pracovat pro společnost - významného dodavatele v oblasti bezpečnosti, letectví a radiolokace.

Náplň práce:

  • skenování a zakládání dokumentů
  • návštěva pošty
  • vyúčtování služebních cest
a další administrativní práce spojená s prací v kanceláři

Nástup: IHNED
Délka trvání brigády: 2 měsíce s možností prodloužení
Lokalita: Praha 8 - Karlín
Možnost docházet flexibilně na 8-10 hodin týdně

Požadavky

  • brigáda je vhodná pro studenty VŠ
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • zkušenosti v administrativě
  • proaktivita, spolehlivost a samostatnost
  • důraz na pečlivost

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Administrativa | Asistent / asistentka | Recepční | Data entry | Back office | Junior | Assistant