Propojení...

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ, 120 Kč/hod

Lokalita Praha hl.m.
Obor
Druh pozice Částečný úvazek
Mzda 120 - 140 Kč/hod.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-12-244578

Popis pozice

Jsi studentem ekonomického oboru a chtěl/a by si získat praxi z účetního oddělení? Baví Tě práce s čísly a s Excelem si rozumíš? V tuto chvíli hledáme vhodné kandidáty do mezinárodní farmaceutické společnosti na pozici ADMINISTRATIVNÍ PODPORA ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ!

Tvou pracovní náplní bude:

  • Příprava analýz a reportů ze systému SAP/BW
  • Příprava účetních dat pro účely daní a statistik
  • Evidence a kontrola účetních dat
  • Evidence majetku v systému SAP, inventury
  • Archivace dokumentů a zakládání dokumentů
  • Administrativní podpora oddělení

Nástup: ihned
Pracovní doba: 20 hod/týden dle domluvy (dlouhodobá spolupráce)
Lokalita: Praha 5 - u metra Stodůlky
Mzda: 120 - 140 Kč/hod

Požadavky

  • ideálně student/ka VŠ, ideálně ekonomického zaměření
  • orientace v účetnictví a daních
  • pokročilá znalost MS Excel
  • znalost systému SAP výhodou
  • schopnost analytického myšlení
  • anglický jazyk na dobré úrovni
  • důsledný a velmi pečlivý přístup k práci

  • možnost praxe z významné mezinárodní společnosti působící v oblasti farmacie

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/

HR a administrativa a právo | Administrativa | Asistent / asistentka | Data entry | Back office | Junior | Administration