ADMINISTRATIVNÍ PODPORA S NJ, 25-35 000 Kč

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
25 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
6-13-340854
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš znalost německého jazyka úrovně B1 nebo B2?
Baví Tě práce v Excelu a Power pointu?

Jsi typ člověka, který rád organizuje, zařizuje, telefonuje - zkrátka komunikace Tě baví?

Budeš pravou rukou managementu společnosti.
Budeš u všech zajímavých meetingů/eventů/školení...
Využiješ denně cizí jazyk.

ALE BUDEŠ MUSET BÝT - PRECIZNÍ, DOCHVILNÝ/Á, SAMOSTATNÝ/Á.

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* NJ slovem i písmem
* Předchozí praxe v administrativě, zákaznickém servisu, obchodě vítána!
* MS Office (Word, Excel!, Outlook)

Benefity

* Možnost nastartovat kariéru v nadnárodní společnosti
* Postupný růst mzdy v průběhu zaměstnání
* Pravidelný měsíční bonus 2 000 Kč pro ty, kteří splní fond pracovní doby
* Náborový příspěvek 10 000 Kč
* Mobilní telefon, Notebook
* Ubytování/příspěvek na ubytování
* Zdravotní volno/sickdays
* Dotované závodní stravování
* Firemních akce