Propojení...

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA PŘEROV částečný úvazek

Lokalita Olomoucký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 10 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 5 dny
Kontaktní osoba Brussová Kateřina
Referenční číslo 12-19-235730

Popis pozice

Pro administrativní podporu obchodní kanceláře výrobní společnosti v Přerově
hledáme spolehlivého člověka na
ADMINISTRATIVNÍ PRÁCE

Částečný úvazek,pracovní doba 3x týdně, délka směny cca 6-8 hodin s požadavkem na dlouhodobou spolupráci (min. 1-2 roky).

Vhodné i pro šikovného absolventa či studenta.

Požadavky

  • znalost práce na PC v prostředí MS Office
  • spolehlivost
  • proaktivita
  • nebojácná, průbojnější osobnost
  • adaptabilita na častější změny
  • AJ alespoň základní znalosti

Benefity

Velmi příjemný a vstřícný kolektiv
Příležitost odborné praxe
Měsíční mzda okolo 10000,-Kč hrubého či dle odprac. hodin.

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete svůj životopis na uvedený email.

HR a administrativa a právo | Administrativa | Asistent / asistentka | Administration