Propojení...

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA, až 30 000 Kč/měs.

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 26 000 - 30 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-12-244676

Popis pozice

Jste absolventem nebo máte prostě jenom zájem o práci v administrativě?
Komunikujete anglicky a chtěl/a byste nastoupit do mezinárodní společnosti s dobrým jménem a stabilním zázemím?

Nabízíme pozici ADMINISTRATIVNÍ PODPORA se zajímavým finančním ohodnocením.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za kontrolu a zpracování smluv Maintenance & Repair
  • komunikace s dealery vozů - e-mailem a telefonicky
  • kontakt s centrálou společnosti
  • vkládání dat do interního systému
  • tvorba kalkulací
  • podpora servisů nákladních vozidel
  • vyhodnocení svolávacích akcí a podpory

Flexibilní pracovní doba od pondělí do pátku. Nástup možný ihned.

Lokalita: Praha 7

Požadavky

  • VŠ vzdělání - technické zaměření výhodou
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Pečlivost, důslednost a pozitivní vztah k administrativní činnosti
  • Týmová spolupráce, aktivní přístup k práci a pozitivní vztah ke změnám
  • Pozice je vhodná i pro absolventy

Benefity

  • Stravenky v hodnotě 85 Kč/ den
  • 5 týdnů dovolené na kalendářní rok
  • Pravidelné navyšování mzdy dle výkonnosti
  • Zázemí silné společnosti

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Administrativa | Asistent / asistentka | Junior | Back office | Týmová | Administration