ADMINISTRATIVNÍ PODPORA,120 KČ/HOD - 20 hod/týd., dlouhodobě

Lokalita Prague
Obor
Druh pozice Částečný úvazek
Mzda 120 Kč/hod.
Zveřejněno před 3 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-12-244585

Popis pozice

Máte za sebou administrativní zkušenost? Preferujete dlouhodobou brigádu na poloviční úvazek? Jste komunikativní, pečliví a jste schopni rychle se učit? V současné době hledáme vhodného kandidáta na pozici Administrativní podpora oddělení do mezinárodní společnosti.

Budete mít na starosti:

  • administrativní podporu oddělení (kopírování, skenování, příprava a kompletace dokumentů)
  • monitoring a kontrola harmonogramu probíhajících aktivit
  • práci s interními systémy
  • přípravu prezentací a reportů v MS Excel
  • emailovou komunikaci
  • ad hoc úkoly

Nástup: ihned, dlouhodobá spolupráce formou DPČ na 20 hod/týden (možnost flexibilní docházky v pracovních dnech)

Plat: 120 Kč/hod

Požadavky

  • alespoň SŠ vzdělání, studenti VŠ vítáni
  • dobrá znalost AJ (v psané i mluvené formě)
  • znalost MS Office
  • administrativní praxe ideálně z korporátního prostředí
  • pečlivost, orientace na detail
  • komunikativnost, organizační schopnosti

Benefity

  • využití AJ
  • možnost flexibilní pracovní doby
  • moderní pracovní prostředí mezinárodní společnosti

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

HR a administrativa a právo | Administrativa | Asistent / asistentka | Senior | Back office | Obecný | Týmová | Administration