Propojení...

ADMINISTRATIVNÍ BRIGÁDA, 120 Kč/hod.

Lokalita Prague
Obor
Druh pozice Částečný úvazek
Mzda 100 - 120 Kč/hod.
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-12-231143

Popis pozice

Hledáte si brigádu v administrativě? Pak nám zašlete svůj životopis a staňte se součástí mezinárodní společnosti působící v oblasti sourcingu dat.

Náplň práce:

  • Vyhledávání informací na internetu
  • Přenášení zjištěných informací do Excelu
  • Práce s daty souvisejícími s automobilovým průmyslem

Nástup: Ihned
Plat: 120 Kč/hod.
Termín brigády: 25.4. - 13.8.2017 (úterý - čtvrte: 9 - 13/13 - 17 hod), možné docházet na směny dle domluvy
Lokalita: Praha 2 - Karlovo náměstí

Požadavky

  • Ideálně student/ka vysoké školy
  • Zkušenosti z administrativy
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Zájem o práci s daty

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/

HR a administrativa a právo | Administrativa | Asistent / asistentka | Data entry | Back office | Obecný | Junior | Administration