Propojení...

Administrativní asistentka, 22 000 - 25 000 Kč/měs.

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 22 000 - 25 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-244754

Popis pozice

Rádi by jste nahlédli do chodu advokátní kanceláře, kde by jste byli součástí každodenního chodu?

Máte již zkušenosti z obdobné pozice a hovoříte anglicky?

Získejte dynamické zaměstnání a staňte se pravou rukou senior advokáta!
Budeme se těšit na vaše životopisy v českém jazyce.

Náplň práce:

  • běžná administrativní agenda
  • příprava materiálů pro porady
  • vítání návštěv
  • zajišťování překladů externí společností
  • formátování dokumentů
  • práce s datovou schránkou
  • komunikace s dodavateli
  • podpora partnerů kanceláře, příprava služebních cest
  • komunikace s klienty, archivace smluv, organizace akcí pro klienty, vánočních dárků atp.

Nástup na pozici: IHNED
Smlouva na dobu určitou 1.6. - 31.7. s možností prodloužení
Lokalita: Praha 1

Požadavky

  • středně pokročilá znalost AJ
  • min. SŠ vzdělání
  • schopnost "multitaskingu"
  • MS Office- pokročilá znalost
  • min. 6 měsíců zkušeností na asistentské pozici/ administrativní podpora
  • orientace na detail, pečlivost
  • flexibilita
  • výborné komunikační schopnosti

Benefity

  • možnost kariérního růstu
  • zázemí stabilní advokátní kanceláře v centru Prahy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=brigady-docasna-prideleni

HR a administrativa a právo | Administrativa | Právo | Asistent / asistentka | Paralegal | Back office | Osobní | Executive | Assistant