Propojení...

ADMINISTRATIVA v odd. financí, 150 Kč/hod.

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 150 Kč/hod.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-247006

Popis pozice

Chcete získat praxi v administrativě? Máte zájem o brigádu ve finančním oddělení pro významnou telekomunikační společnost?

Pro našeho klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici:

Administrativní brigádník ve finančním oddělení.

Náplň práce:

  • práce s MS Excel - data entry, zadávání dat do systému
  • aktivní účast na rozpadech / slučování technologického majetku v účetnictví
  • administrativní podpora oddělení

Nástup: ASAP
Plat: 150 Kč/hod.
Lokalita: Praha 4
Úvazek: 40 hodin/týdně
Spolupráce: dlouhodobě

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • základní komunikativní znalost AJ
  • znalost práce na PC (zejména MS Excel - práce s tabulkami, grafy a funkcemi)
  • spolehlivost a ochota učit se novým věcem,
  • flexibilita

Benefity

  • získání praxe
  • příjemný kolektiv

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

HR a administrativa a právo | IT a telekomunikace | Administrativa | Zákaznický servis | Ostatní | Telekomunikace | Asistent / asistentka | Konzultant | Junior | Obecný | Týmová | Aktivní | Telekomunikace | Administration