ADMINISTRATIVA v HR, 130 Kč

Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
130 Kč
Referenční číslo
13-19-347325
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zvládnete pracovat alespoň 25 hodin týdně?

Baví Vás komunikace s lidmi a hovoříte plynule anglicky?

Máte zájem získat zkušenosti v administrativě nebo oblasti HR?

Do našeho týmu v Grafton Recruitment hledáme flexibilní kandidáty na pozici ADMINISTRATIVA v HR s možností dlouhodobé spolupráce.

Pracovní doba je v rozmezí 8:00-18:00, preferujeme kandidáty, kteří mohou docházet každý den (minimum je 4x týdně).

Náplň práce:

  • administrativní úkoly (zpracování expanse reportů, správa kalendáře, práce s interními systémy...)
  • organizování pohovorů s uchazeči
  • zakládání dokumentů (kopírování, scenování, vkládání do systému)
  • telefonický prescreening kandidátů - podrobné zjištění informací o uchazeči a jejich zhodnocení pro určitou pozici
  • zadávání faktur do systému
  • zajištění letenek a ubytování pro služební cesty

PLAT: 130 Kč/hod

LOKALITA: Praha 1, Náměstí Republiky

Požadavky
  • student/ka VŠ
  • čeština/slovenština na úrovni rodilého mluvčího
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní komunikace s kandidáty)
  • praxe z administrativní pozice výhodou
  • znalost MS Office
Benefity
  • flexibilní docházka dle Vašeho rozvrhu
  • možnost využit anglický jazyk v praxi
  • zkušenost z prostředí HR
  • Multisport karta
  • občerstvení na pracovišti