ADMINISTRATIVA S ANGLIČTINOU

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
6-1-401190
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Umíš dobře anglicky a baví tě administrativa?

Pak tu máme něco právě pro tebe.

Hledáme totiž člověka, který je precizní, perfektně porozumí textu a komunikace v anglickém jazyce není překážkou.

Administrativa je pro nás klíčová.

Budeš tvořit smlouvy, dodatky a hlídat celý proces podepisování.

Kontrolovat termíny, tvořit předávací protokoly a mnoho dalšího.

Chceš se dozvědět více?

Tak nám pošli své CV.

Požadavky
  • SŠ/VŠ
  • bez AJ se u nás neobejdeš (denní komunikace s kolegy ze zahraničí)
  • nebát se administrativy a papírování
  • dobrá znalost MS Office
  • schopnost číst a porozumět nájemním smlouvám
  • umět se zeptat v případě nejistoty
  • multitasking
Benefity
  • Roční bonus ve výši 1-2,5 násobku platu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home- office
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Občerstvení na pracovišti (snídaně, obědy, nápoje)
  • Pravidelné firemní akce, 1x ročně společná akce v zahraničí