Propojení...

ADMINISTRATIVA - BACK OFFICE, 31 000 Kč/měs.

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 31 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-12-244685

Popis pozice

Zajímá Vás práce v Back office? Máte zkušenosti s administrativou a chtěli byste pracovat pro stabilní zavedenou společnosti?

Nabízíme Vám práci v administrativě na pozici ADMINISTRATIVA - BACK OFFICE do lokality Praha 7!

Náplň práce je následující:

  • nákup kancelářského materiálu a občerstvení
  • starost o kancelářskou techniku
  • zápisy meetingů
  • práce se systémem SAP
  • evidence faktur
  • překládání dokumentů z angličtiny do češtiny a naopak
  • komunikace s centrálou společnosti
  • vyřizování dotazů a požadavků ze strany zákazníků a prodejců
  • organizace firemních akcí (zajišťování cateringu, hotelů, dopravy, podklady pro eventy)
  • evidence docházky zaměstnanců
  • další administrativní úkony

Lokalita: Praha 7
Nástup: nejpozději 1.6.2017

Požadavky

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Zkušenosti s administrativou nutností
  • Znalost práce s PC (MS Office)

Benefity

  • Stravenky v hodnotě 85 Kč/ den
  • 5 týdnů dovolené na kalendářní rok
  • Pravidelné navyšování mzdy dle výkonnosti
  • Zázemí silné společnosti

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Administrativa | Asistent / asistentka | Specialista | Back office | Administration