Propojení...

ACCOUNTING MANAGER

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Mečlová Pavlína
Referenční číslo 19-11-247213

Popis pozice

Lukrativní nabídka pro uchazeče, přirozené leadery, kteří nabzí praxi s vedením účetních procesů v rámci SSC. Můžete nastoupit ihned a domluvíte se anglicky i německy? Chcete uplatnit své znalosti a praxi v nově vznikajícím centru sdílených služeb mezinárodní technologické společnosti?

Pošlete svúj životopis nyní a odtartujte léto ve velkém!

Vašimi úkoly na pozici ACCOUNTING MANAGER bude:

  • Vedení týmu účetního oddělení
  • Zastřešování všech účetních aktivit (AP, AR, GL)
  • Odpovědnost za spracování měsičních a ročních účetních závěrek
  • Dozor nad hlavní knihou
  • Odsouhlasování všech účtů
  • Spolupráce na implementaci SAP a přesunu finančních procesů do centra sdílených služeb
  • Spolupráce s auditory

Požadavky

  • VŠ vzdělání
  • min. 5 let praxe na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Německý jazyk na pokročilé úrovni
  • Praktická zkušenost s mezinárodnímí účetními standardy (IFRS)
  • Znalost účetního programu SAP
  • Zkušenost s vedením týmu účetních

Benefity

  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • homa office
  • penzijní připojištění
  • stravenky
  • podpora vzdělávání
  • zahraniční cesty

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

Finance a bankovnictví | Účetnictví | Management | Účetní | Manažer | Senior | Chief Accountant