Connecting...

PRODEJNÍ ASISTENT/KA, Černý Most, až 28 000 Kč

Location Prague
Sector
Job Type Full-time
Salary 22 000 - 28 000 Kč
Published 6 months ago
Contact Team assistant
Job Ref 13-13-315961

Job Description

Máte rád/a kosmetiku? Baví Vás zákaznický servis? Chcete dostávat kosmetické produkty jako bonus od Vašeho zaměstnavatele? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici PRODEJNÍ ASISTENT/KA.

Náplň práce:

  • kompetentní a profesionální služby zákazníkům
  • přímý prodej
  • práce na pokladně
  • udržování vztahů s novými i stávajícími klienty
  • vyřizováním objednávek, vedením skladových zásob, reklamací a inventurou

Nástup: ihned
Lokalita: Praha - Černý Most
Mzda: od 22 000 Kč/ měsíc + bonusy
Pracovní doba: krátký/dlouhý týden 9:00 - 21:00

Požadavky

  • Zkušenosti z prodeje
  • Zájem o kosmetiku
  • Orientace na zákazníka
  • Anglický jazyk výhodou
  • Reprezentativní vystupování

Benefity

  • Stravenky
  • Sleva na firemní produkty

Obchod a marketing | Výroba a provoz | Obchod | Podpora týmu prodeje | Prodavač | Retail | Produkt | Kosmetika | Shop assistant

I want to receive e-mail notifications about jobs attractive for me.

Set Up A Job Alert