Akvárium Zelené ostrovy

Teď můžete udělat to, na co jste neměli čas

Vyberete si design akvária v katalogu, pak si do něj vyberete jednu ze sad vzájemně se snášejících rybek a rostlin. A domluvíte si termín, kdy si necháte akvárium zavěsit na zeď. V současnosti samozřejmě také při dodržení nejpřísnějších opatření proti koronaviru. Víc nemusíte dělat.

Akvarium kamenna zahrada

„Víme, že lidem se akvária líbí, ale nemají čas získávat všechny akvaristické vědomosti. Vyvinuli jsme proto téměř bezúdržbové akvárium natureWall PRO,“ říká Tomáš Macháček, zakladatel společnosti Akvaria.cz. O krmení rybiček se stará automatika, automatické je i přesné hnojení pro rostliny. Díky tomu je vnitřní ekosystém akvária v rovnováze. Rybky v sadách na výběr spolu bez problémů vycházejí a nechávají na pokoji i rostliny. Vy jen jednou za čas dosypete krmení a hnojivo do zásobníku. „Krmivo i hnojivo jsme si vyvinuli sami tak, aby ideálně vyhovovalo rybkám i celému akváriu,“ poznamenává Macháček, jehož firma do vývoje nejnovějšího závěsného akvária vložila bezmála milion korun.

Akvárium Korálový útes

Akvária natureWall jsou k dispozici v osmi vnitřních aranžmá, která můžete osídlit jednou z devíti sad rybiček. Rám nádrže, který skrývá veškerou potřebnou techniku, je vždy provedený v klavírním lesku a může být černý, nebo bílý.

„Vnitřní aranžmá jsou udělaná podle japonského umění přírodních akvárií, která pod hladinu přenášejí konkrétní suchozemskou scenérii. Tomu musí poměrově odpovídat i ryby, protože v aranžmá představují ptáky či ptáčky,“ vysvětluje Macháček další zajímavost. Vybírat si můžete z aranžmá nazvaných Asijská malba, Kamenná zahrada, Údolí draků, Zelené ostrovy, Holandský styl, Bambusový háj, Mars a Korálový útes.

Akvárium Údolí draků

Akvária natureWall PRO v sobě mají i wifi. To proto, abyste z mobilu mohli měnit barvu nasvícení zadní stěny akvária podle toho, jakou zrovna máte náladu.    

Na kompletní nabídku závěsných i vestavěných akvárií se můžete v klidu podívat na www.akvaria.cz.

Akvárium kamenná zahrada