ZKUŠENÝ SPECIALISTA BOZP & PO l BEROUN l 80 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
42 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-10-397691-7
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený specialista BOZP+PO a Vaše srdce bije pro nové výzvy?

Nezaleknete se práce s radioaktivitou, výbušninami, chemikáliemi, v dole, nebo ve výškách?

Pak máme skvělou pracovní příležitost přesně pro Vás!

ZKUŠENÝ SPECIALISTA BOZP & PO

Co Vás na této pozici čeká?

  • komplexní zajištění oblasti bezpečnosti práce a systému požární ochrany
  • stanovení opatření pro případ mimořádných událostí a krizových situací
  • zpracování zásadní bezpečnostní dokumentace a vnitřních předpisů
  • koordinace analýz rizik, kategorizace prací, pracovních úrazů a nemocí z povolání
  • podílení se na řešení mimořádných událostí pro BOZP/PO
  • spolupráce na mezinárodních projektech
Požadavky
  • praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • anglický jazyk - slovem i písmem
  • znalost norem ISO 45001, 18001, OHSMS
Benefity
  • Roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní auto i pro soukromé účely
  • Flexibilní pracovní doba
  • Dotované stravování
  • Možnost home office
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Nadstandartní lékařské služby
  • Zvýhodněné vstupy do divadel, aquaparku Beroun