ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PRODEJNY| HOBBY MARKET

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
8-24-386546
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste obchodně založení? Máte zkušenosti s vedením prodejní pobočky v potravinářství, elektru nebo hobby prodeje? Hledáte pozici s možností kariérního růstu?

Pokud u Vás zaznělo několikrát ano, tak neváhejte reagovat na pracovní pozici ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PRODEJNY.

Vaši náplní práce bude:

  • Plánování a plnění hospodářských cílů
  • Zajišťování chodu marketu
  • Zodpovědnost za nábor zaměstnanců, organizaci práce a směn zaměstnanců
  • Zástup ředitele v době jeho nepřítomnosti
  • Organizace sezónních a speciálních akcí
Požadavky

Vhodný kandidát/-ka by měl/-a splňovat tyto požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na pozici zástupce ředitele/ředitel obchodního řetězce
  • Zkušenosti s vedením týmu pracovníků
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Znalost práce na PC
  • Manažerské dovednosti
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Možnost kariérního postupu