ZAPÁLENÝ/Á KONSTRUKTÉR/KA! | AŽ 50.000 Kč

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-10-382335
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rád/a pracuješ v SOLIDWORKS, miluješ práci KONSTRUKTÉRA/KY? Unavuje Tě už práce v korporátu a automotive? Dodržování pravidel a směrnic ve velké firmě může být pro někoho ubíjející.. my nabízíme ZMĚNU!

Do malé firmy na Jihlavsku hledáme KONSTRUKTÉRA/KU! Čeká Tě přátelské prostředí, malý kolektiv, nicméně prostředí stabilní firmy! Můžeš zde rozvíjet svojí kreativitu, být u zadaného projektu od začátku do konce. Budeš u návrhů a konstrukce strojů na přání zákazníků, vytváření dokumentace a zúčastníš se zavádění projektů do provozu!

Na co ještě čekáš? Pošli svůj životopis a přidej se k nám do týmu!

Požadavky
  • SŠ vzdělání strojírenského oboru
  • Ideálně znalost SolidWorks, případně dalších programů
  • Zkušenost s tvorbou technické dokumentace
  • Řidičský průkaz skupiny B (občas vyrazíš na návštěvu za zákazníkem)
  • Samostatnost, týmový duch, proaktivita
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Služební telefon
  • Možný občasný homeoffice
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce