Koordinátor péče o zákazníky s češtinou v Řecku

Plný úvazek
Mzda
1 100 - 1 400 €
Referenční číslo
20-6-359430
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete pracovat v zahraničí a domluvíte se anglicky? Pro mezinárodní společnost s pobočkami v Aténách hledáme uchazeče do oddělení zákaznického servisu.

Ve Vaší nové roli Vám bude přidělen klient (mezi nimi známé společnosti jako Pandora, Microsoft, Canon, Netflix, Volkswagen, Audi a další), jehož zákazníkům budete radit ohledně produktů nebo asistovat v případě problémů.

Pro tuto pozici hledáme někoho, kdo má velmi dobré komunikační dovednosti, kdo se nebojí hovořit po telefonu (příchozí hovory) a kdo je dobře organizovaný. Ve své nové práci budete používat češtinu v komunikaci se zákazníky a angličtinu pro komunikaci s kolegy.

I v tomto nelehkém období Vám zaměstnavatel zajistí a plně uhradí letenku a taxi z letiště a ubytování na první dva týdny. Dále Vám pomohou s hledáním dlouhodobého ubytování nebo se založením bankovního účtu apod.

Těšit se také můžete na energický tým, který rád podniká výlety po Řecku a další mimopracovní aktivity.

Nemusíte mít praxi, mnohem důležitější je motivace a potřebná školení budou zajištěna.

Požadavky
  • ochota relokace do Řecka (Atény)
  • pokročilá znalost anglického jazyka (B2), výborná znalost českého jazyka (rodilý mluvčí)
  • dobré komunikační dovednosti
  • pro-aktivní přístup
Benefity
  • Relokační balíček (letenka a ubytování na první 2 týdny)
  • Asistence s hledáním dalšího ubytování
  • 13. a 14. mzda
  • Kurzy řečtiny
  • Firemní lékař
  • Mimopracovní akce