ZÁKAZNICKÁ KVALITA S NJ senior, 60 000 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
7-10-388675
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Dokážete komunikovat německy se zákazníky? 8D reporty, FMEA, 5Why, Ishikawa, PPAP, VDA 2 jsou vaše denní chleba?

Hledáme zrovna Vás!

Pokud cítíš, že je čas na změnu, dejte nám vědět!

Vaší náplní práce bude:

  • Kontakt především s německy mluvicím zákazníky
  • Práce s nástroji kvality (8D Report, hledání kořenových příčiny vady, 5Why, FMEA, PPAP, VDA 2)
  • Řešení zákaznických neshod
  • Reporting a prezentace pro zákazníky
  • Příprava kvalitativní dokumentace
  • Spolupráce při zákaznických a interních auditech
Požadavky
  • min. SŠ. vzdělání, ideálně technického směru
  • NJ miň B2. pro svobodnou komunikaci se zákazníky
  • AJ miň. B1 (občasně budete zastupovat své kolegy v oddělení)
  • zkušenosti na obdobné pozici, min. 2 roky
Benefity

5 týdnů dovolené

13. mzda

Další finanční bonusy

Příspěvek na penzijní a životní pojištění

Stravování přímo v závodě

Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu