Vývojový inženýr pro E-mobilitu

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 52 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
6-22-400494-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Studoval/a jsi VŠ technického směru, čti dál!

Máme obrovskou příležitost v rámci nového projektu - tohle může být začátek tvé kariéry na vývojovém oddělení:

  • Budeš se podílet na vývoji součástí motorů
  • Spolupracovat s kolegy v mezinárodní rovině
  • Podílet se na náběhu nové výroby na Vysočině
  • Analýza a testování produktů a dílců bude součástí tvého běžného dne
  • Ty budeš zodpovídat za produkty pro prémiové zákazníky!
Požadavky
  • VŠ vzdělání ve strojním, mechatronikém, elektrotechnikém a příbuzných oborech
  • Být nadšenec pro techniku a mít analytické schopnosti
  • Mluvit anglicky nebo německy na komunikační úrovni
  • Smysl pro organizaci práce

Orientace v těchto oblastech vítána:

  • vývoj mechanických soustav, magnetických okruhů
  • vývoj převodovek / elektromotorů
  • vývoj výkonové elektroniky pro automotive nebo jiných elektrických zařízení
  • flashing software nebo firmware v automotive aplikacích
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • 13. a 14. mzda
  • Kariérní postup
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Odborné a jazykové kurzy