Vývojový inženýr, náborový bonus 50 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
9-10-399005-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Obsazujeme pozici Vývojový inženýr, který se částečně bude zaobírat oblastí Compliance. Pozice je vhodná i pro kandidáty s kratší praxí.

Mimo tvorbu výkresové dokumentace bude mít tento kolega na starosti i vyhodnocování legislativních požadavků a jejich dopad na produkt. V této oblasti nemusíte mít zkušenosti - stačí Váš zájem a my Vám zajistíme řádné zaškolení.

Hledáme kandidáty s technickým vzděláním, komunikativní angličtinou a základní znalostí práce v 3D konstrukčních programech.

Požadavky
  • buď SŠ vzdělání a alespoň 2letá praxe na pozici konstruktéra nebo VŠ vzdělání technického zaměření
  • komunikativní angličtina
  • znalost práce v 3D konstrukčních programech
Benefity
  • 25 - 28 dní dovolené
  • náborový bonus v hodnotě 50 000 Kč
  • relokační příspěvek ve výši 50 000 Kč
  • roční bonus až do výše 13. mzdy
  • program Benefit Plus 4800 Kč/rok
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • každoroční navyšování mzdy
  • inflační příspěvek
  • jazykové kurzy zdarma
  • flexibilní pracovní doba