VÝVOJÁŘ C#/NET|PLZEŇ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-16-382429
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s vývojem v jazyce C#? Pojďte programovat k nám. Budete součástí 5ti členných týmů a pracovat na nejrůznějších projektech.

Vaší náplní práce jako VÝVOJÁŘ bude:

  • Vývoj SW pro řízení výroby v nápojovém průmyslu v jazyce C# a .NET frameworku
  • Vyhodnocování dat a propojení celé společnosti
  • Vzdálená obsluha a řízení změn výrobního procesu
  • Digitalizace nápojových linek pro světové značky
  • Testování navrhnutých programů
Požadavky
  • Znalost C#, .NET a objektové programování
  • Zkušenosti s vývojem C#
  • Schopnost komplexního řízení
  • Znalost angličtiny nebo němčiny
Benefity
  • Flexibilní pracovní dobu 38,5 hodiny týdně
  • 25 dnů dovolené, za každých 5 odpracovaných let 1 den dovolené navíc
  • Home office
  • Příspěvek na penzijní pojištění 1000 Kč za měsíc
  • Prémie za pracovní výročí
  • Moderní pracovní prostředí
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti a zdarma
  • Cafeterie
  • Dotované stravování